Skupinový

Můžeme za Vámi přijet kamkoliv po celé ČR a vytvořit vám program na míru. Cena i délka akce dohodou. Kontaktujte nás na mail petra@punkyoga.cz

Můžeme pro Vás připravit:

Dětský program

Petra je ve svém oboru profesionál, která Vás provede. Vystudovala magisterský obor Pedagogika volného času, absolvovala dvouletý kurz zážitkové pedagogiky, má mnohaletou praxi výchovy ve volném čase, pořádala letní jógový tábor, pracovala v lesní mateřské školce, v dětském domově, instruovala letní i zimní adrenalinové sporty, vede pravidelný kurz acroyogy pro děti, …

Provádíme zábavné worskhopy pro děti samotné i pro rodiče a děti plných her zaměřené na rovnováhu, poznávání dovedností těla, posílení, důvěru, spolupráci a komunikaci.

 

Teambuilding

Stmelování kolektivu pomocí acroyogy je velmi kvalitní metoda. Vhodné pro lidi, kteří mají sedavé zaměstnání jako kompenzace. Nejenže se při cvičení protáhnou a posílí, ale i vyzkouší svou důvěru, smysluplnou komunikaci, soustředění a užijí si legraci.

Při acroyoze je nutno naplno spolupracovat. Ve cvičení se prolínají role letce (ten, co se nechá nést), báze (ten, co nese) a spotera (ten, co chrání bezpečí obou). V programu Acro teambuildingu jsou vybírány skupinové pozice zvané pyramidy, kde je několik letců, bází i spoterů. Program je sestavený tak, aby každý účastník zvládl aspoň jednu roli a byl potřebný pro celý tým. Proto nejsou potřeba žádné předchozí zkušenosti.

 

Workshopy acroyogy a párové akrobacie (souhrně acro)

Rádi Vám představíme i naučíme to, do čeho jsme se úplně zamilovali. Naučte se s námi, jak smysluplně trávit volný čas se svým miláčkem, kamarádkou či kamarádem.

Nejsou potřeba předchozí zkušenosti. Pracujeme vždy ve skupině minimálně tří lidí, kde jeden je letec (ten, co se nechá nést), báze (ten, co nese) a spoter (ten, co chrání bezpečí obou). V průběhu workshopu se role mění, takže každý si vše vyzkouší a naučí.

Acro je dokonalé skloubení pohybu, při kterém se krásně protáhnete, posílíte svaly, začnete plně důvěřovat sobě a ostatním, objevíte nové rozměry komunikace a naučíte mysl být v přítomnosti.

 

Slackline workshop

Slackline je celkem nová sportovní disciplína, chodí se po popruzích natažených mezi stromy. Je úžasná na zpevnění hlubokého stabilizačního systému. Přivezeme s sebou několik slackline, připevníme, vysvětlíme, jak na nich chodit. Můžeme naučit též prvky slackline jógy.

Pro tento workshop je vhodné mít rovnou travnatou plochu, kde jsou stromy u sebe maximálně 10 metrů vzdáleny. Nejlépe pokud jsou stromy od sebe vzdáleny minimálně 5 metrů a jejich průměr je více jak 30 cm.